alcina.pl

 

odwiedź nas na you tube


kolekcja wiosna/lato2014

kolekcja wiosna/lato2014Tendencja, która jest obecna wiosną/latem w różnych formach, wywodzi się z minionych zasad ubierania się, z których etniczne lub eteryczne kierunki często podchwytywane są przez nowe trendy.
Jej elegancja i jej luksus są często określane przez mocny miejski wpływ, który wyróżnia się przez piękną sylwetkę i czyste, proste linie jak i wpływy męskie.

kolekcja wiosna/lato2014Kobieta, która kocha, przeżycia, i przeszłe wydarzenia gromadzi jak skarby.

 

Zobacz Kolekcję - Alcina Paul Gehring
Wiosna/lato 2014

 

kolekcja wiosna/lato2014Wysoka jakość tkanin i materiałów wywodzi się z nowo wznieconej i umocnionej miłości do dyskretnego i jednak świadomego luksusu. Garderoba zdobiona jest wzorami. Elegancja, dobry gust i luksus i szykowny styl. Do dodatków i wzorów zalicza się animalistyka w różnych odcieniach jak brązy, szare beże, zielenie, Miedzie i złoto. Eleganckie safari o miejskich korzeniach, które w nadchodzącej ciepłej porze roku zostanie całkowicie wchłonięte w naszą kulturę mody, dla kobiety, która ze stylem rozpoczyna swoją ekspedycję.

Inspiracją do kolorystyki tej kolekcji stały się różnorodne odcienie pustyni. Złota, beże, ciepłe bazy oraz miedzie znajdują swoje odbicie we fryzurach. W strzyżeniach zostały zastosowane proste cięcia, a dodatkowa stylizacja dodaje elegancji, szyku i stylu. Dodatkowa możliwość kreatywnej zabawy przy wykorzystaniu różnych struktur i objętości fryzur.

kolekcja wiosna/lato2014

<< Powrót

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy ma możliwość wyłączenia ich
w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. więcej w naszej Polityce prywatności.

Zamknij