alcina.pl

 

odwiedź nas na you tube


Obecnie występuje obfitość przeciwstawnych trendów i stylów. Żyjemy w epoce, w której dwie przeciwne strony monety są ze sobą bardzo połączone, co potwierdza po raz kolejny, że przeciwności się przyciągają. Moda jest ekspresją ewolucji – ewolucji językowej, w której „piękny” oznacza „ poprawny społecznie”.

kolekcja jesień/zima2014/2015

Zadaniem przemysłu modowego jest interpretacja osobowości indywidualności każdej osoby, aby zaproponować odpowiednie produkty wszystkim tym, którzy chcą podkreślić swoją unikalność.

Wycieczka po naszej nowej kolekcji ukazuje elementy z nauki i świata badawczego, podkreślone osobistą wartością: pasją. W tym sezonie zarówno w modzie damskiej jak i męskiej, stawiamy na połączenie estetyki i użyteczności, projektując stylistycznie i technologicznie innowacyjne stroje, które są także odpowiednie na codzienne noszenie.

kolekcja jesień/zima2014/2015

Tej zimy, projektanci wybrali na wybieg eleganckie i subtelne kobiety, które ucieleśniają prawdziwe piękno – kobiety świata, które charakteryzuje odwaga do noszenia pięknych barw by pokazać radość życia. W tej kolekcji, interpretujemy kobietę naszym stylem, który celebruje indywidualność, miłość do detali i pasję. W rezultacie mamy kolekcję o wielu twarzach, osobistą i łatwą do noszenia, z pięknymi detalami.

Czy dołączysz do nas w tej wycieczce?

 

kolekcja jesień/zima2014/2015 kolekcja jesień/zima2014/2015

Trend Minimal Touch to powrót do podstaw. Działamy bez zbędnych ozdób, wracamy do korzeni. Proste modele zainspirowane architekturą, podkreślone delikatną linią, tworzącą obraz nowoczesnego piękna. Lekkie obrysy zastępują bardziej wyraźne kształty, wygładzają figurę wdziękiem, któremu nie można się oprzeć. Jeśli chodzi o kolorystykę, monochromatyczne modele w klasycznych sukniach z dotykiem nowoczesności. Paleta kolorów zaczyna się od białego do jasnego brązu, od koloru camel do szarych odcieni. Linie ostro odcięte z jednej strony i lekkie, delikatne jak piórka z drugiej, zatracą się w przestrzeni i czasie.

kolekcja jesień/zima2014/2015

Neutralne kolory współgrają z delikatnie futurystycznymi kształtami i formą nowoczesnego kontrastu, który wyróżnia się w oparciu o odcienie niebieskiego.
Kobiety, które odzwierciedlają taki styl, to kobiety pewne siebie. Ich kobiecość promieniuje bez potrzeby stosowania dodatkowych akcesoriów. Są zadowolone z podkreślania esencji ich osobowości, co ukazuje ich naturalną elegancję.

 

kolekcja jesień/zima2014/2015 kolekcja jesień/zima2014/2015

Flawless Folk to wznowienie rustykalnego piękna z dodatkiem 21 wieku. Nieoswojone i bez strachu kobiety, które w ostatnim sezonie goniły za stylem “Tomboy”, teraz ewaluują, podróżują po różnych zakątkach świata inspirując się zagraniczną kulturą. Ich umysły, które nigdy się nie męczą zbierają cenne doświadczenia ukazując zdecydowaną i energetyczną postawę. Ugruntowują swoją kobiecość i rozwijają swoją indywidualność. Efektem jest wygląd, który łączy klasykę i nowoczesność, którego motywem przewodnim jest mieszanie doświadczeń poza limitem miejsca, tradycji czy pokolenia. Cechą charakterystyczną jest zastosowanie materiału dżinsowego, jako dominującego elementu łaczącego wszystkie te doświadczenia. Razem z ubiorem warstwowym i odwagą przeżywania przygód, ten styl jest podstawą estetyzmu dla takich kobiet.

kolekcja jesień/zima2014/2015

Zarówno fryzura jak i ubiór, to kombinacja różnych materiałów, kolorów, co tworzy mocny kontrast. Tradycyjne podejście miesza się z innowacją, zawsze dając upust nowym i odważnym kreacjom.

 

kolekcja jesień/zima2014/2015 kolekcja jesień/zima2014/2015

W modzie męskiej, męski wygląd z codzienną elegancją przyciąga uwagę. Mężczyźni zajmują centrum sceny w aktualnych trendach.

kolekcja jesień/zima2014/2015

Szukają własnej osobowości, która składa się z różnych stylów. W domu, przed lustrem, nowoczesny mężczyzna jest próżny i zalotny, podczas gdy w miejscu publicznym lubi się pochwalić swoim brakiem pohamowania.

kolekcja jesień/zima2014/2015

The Band to suma różnych osobowości, które mają jedną wspólną cechę – służą jako muzyczny podkład dla „niegrzecznego” wyglądu, który jednocześnie jest zadbany.

kolekcja jesień/zima2014/2015

 

 

 

Zobacz również

 

<< Powrót

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy ma możliwość wyłączenia ich
w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. więcej w naszej Polityce prywatności.

Zamknij