alcina.pl

 

odwiedź nas na you tube


NOWA KOLEKCJA KOSMETYKÓW Z SERII N°1

ALCINA PIANKA CZYSZCZĄCA Nº1

Do każdego rodzaju skóry

Alcina Pianka czyszcząca Nº1 to czysta przyjemność. Wysokiej jakości pianka z łagodnym systemem tensydów i kompleksem nawilżającym dba o delikatne ale dokładne oczyszczenie. Dla oczyszczenia, które jest codzienną przyjemnością.

ALCINA KREM DO OCZU Nº1

Z formułą ochronną skóry Alcina krem do oczu Nº1 z innowacyjną recepturą z DEFENSIL i Q10 podnosi poziom wilgotności w skórze. Łagodzi delikatne linie i zapobiega uwarunkowanym światłem powstawaniu zmarszczek. Dla promiennie pięknych oczu.

ALCINA KREM DO TWARZY Nº1

Z formułą nawilżającą przeciw suchej skórze. Alcina krem do twarzy Nº1 z "ekspertami" utrzymywania wilgotności - mocznikiem i aminokwasami -intensywnie podnosi poziom wilgotności w skórze. Starannie dobrane do siebie substancje składowe pielęgnują skórę intensywnie i długotrwale. Zapobiega uczuciu napięcia - skóra jest odprężona 24 godziny na dobę.

KREM STRESS CONTROL

Potrójna ochrona przeciw przedwczesnemu starzeniu się skóry. Z faktorem 15. Alcina krem Stress Control chroni twoją skórę 3-krotnie. Faktor 15 zapobiega powstawaniu wolnych rodników poprzez promienie UV-A i UV-B i chroni w ten sposób przed zmarszczkami i plamami starczymi. Likopina działa jako dodatkowa ochrona przed wolnymi rodnikami - również przed tymi, które nie są tworzone przez promienie UV. DEFENSIL pomaga twojej skórze samej się zregenerować i wzmacnia barierę ochronną. W ten sposób krem zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Likopina, DEFENSIL i faktor ochronny 15 tworzą innowacyjny, potrójnie skuteczny Stress Control system obronny.

Wynik: 3 x chroniona, piekna skóra - 24 godziny na dobę.

<< Powrót

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy ma możliwość wyłączenia ich
w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. więcej w naszej Polityce prywatności.

Zamknij