alcina.pl

 

odwiedź nas na you tube


Królewska droga do pięknych włosów w czterech krokach

Piękne włosy wymagają pielęgnacji. Dzięki wysokiej jakości produktom z serii Royal, w każdym momencie, włosy otrzymają dokładnie te substancje pielęgnujące, których potrzebują.

1. W pierwszym kroku pielęgnacji z serii Royal włos zostanie nie tylko intensywnie wypielęgnowany ale również przygotowany na kolejne odbudowujące produkty pielęgnujące.

Szampon do włosów Royal uwalnia oczyszcza włosy z obciążających pozostałości
i przygotowuje do późniejszej intensywnej pielęgnacji. Indywidualnie dopasowany szampon pielęgnuje włosy od samego początku wysokowartościowymi substancjami czynnymi.

Sposób użycia:
Szampon do włosów Royalnałożyć na wilgotne włosy i ostrożnie wmasować. Następnie dokładnie spłukać.

Szczególnie optymalnie działa na włos komplet pielęgnacyjny: szampon Royal, wzmacniająca kuracja Royal, zamykająca, pielęgnująca odżywka Royal i ochronne, pielęgnujące serum Royal.
Krok po kroku troszczą się o intensywnie i całościowo wypielęgnowane i chronione włosy.

2. W drugim kroku pielęgnacji z serii Royal włosy otrzymują wartościowe substancje pielęgnujące. Tak wypielęgnowane włosy zostaną w następnym kroku zamknięte i chronione.

Kuracja do włosów Royal zawiera wysokowartościowe, pielęgnujące substancje czynne. Ekstrakt kaszmiru wzmacnia strukturę włosa, naturalne składniki nawilżające nadają wyczuwalnie więcej elastyczności. Skutecznie zapobiega łamliwym, suchym włosom
i rozdwajającym się końcówkom i redukuje niebezpieczeństwo łamania się włosów.

Sposób użycia:
Kurację Royal dokładnie wmasować w długości i końcówki włosów. Pozostawić 10-15 min na włosach, dokładnie spłukać, następnie zastosować Royal pielęgnująca odżywkę zamykającą
i chroniącą włos.

3. W trzecim kroku pielęgnacji Royal zostaje zintensyfikowane i wspomagane działanie wcześniej zastosowanych produktów Royal.

Pielęgnująca odżywka Royal czyni włosy odporniejszymi na negatywne wpływy środowiska. Otula ochronnie włos i wzmacnia połysk, elastyczność i odporność włosów. Dla równomiernej struktury i łatwiejszego czesania.

Sposób użycia:
Po umyciu wetrzeć równomiernie w długości i końce. Pozostawić chwilę na włosach. Następnie dokładnie spłukać.

4. W czwartym kroku pielęgnacji z serii Royal włosy otrzymują wartościowe substancje pielęgnujące, które utrzymują zdrowy połysk.

Pielęgnujące serum do włosów Royal chroni włosy cały dzień i dostarcza mu dodatkowo niezbędnej wilgotności. Dla zdrowo wyglądających włosów i większej objętości.

Sposób użycia:
Rozprowadzić w dłoniach i wetrzeć w suche włosy na długościach i końcach. Nie spłukiwać.

<< Powrót

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy ma możliwość wyłączenia ich
w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. więcej w naszej Polityce prywatności.

Zamknij